Про компанію

Особливості фронтального навантажувача SEM 630 B

Навантажувач SEM 630 B являє собою малий фронтальний навантажувач. Застосовується цей вид спецтехніки для навантаження і розвантаження матеріалів. Модель характеризується високою продуктивністю, низьким рівнем шуму і економією палива. Машина добре пристосована для роботи в міських умовах.

Фронтальний навантажувач цієї моделі відрізняється високими технологічними показниками та порівняно низькою вартістю. Купуючи SEM 630 B, замовник отримує можливість мінімізувати термін окупності бізнесу і здійснювати роботи в умовах надмірних навантажень.


Особливості та переваги моделі

Використання виробником простих, але сучасних технологій з урахуванням адаптації робочого процесу до будь-яких умов дає техніці безліч переваг.

  1. Унікальна система гідравліки. Професійна розводка гідравлічних вузлів характеризується високою продуктивністю. Навантажувач здійснює повний робочий цикл за 10 секунд.

  2. Економічний двигун. Deutz TD226B - двигун, здатний розвивати обертаючий момент до 515 Нм, і тягове зусилля - до 100 кН. При цьому працює машина майже безшумно. Навантажувачі застосовують в міських умовах, наприклад, на складах або в процесі ремонтних або будівельних робіт.

  3. Трансмісія. Навантажувач оснащений набором з 2-х швидкостей заднього ходу і 4-х передніх швидкостей. Трансмісія TR100/B обладнана проміжним валом і може перемикатися під навантаженням.

  4. Гальмівна система. Гальма сухого типу з пневмоприводом дозволяють навантажувачу маневрувати навіть на невеликому майданчику. Гальмівна система доповнена зупиночним гальмом барабанного типу.

  5. Додаткова комплектація. Навантажувачі можуть оснащуватися додатковим обладнанням. Наприклад, оснащення навантажувача системами охолодження і підігріву дозволить адаптувати машину до певних умов експлуатації. Можлива комплектація нестандартним двигуном, а також заміна заводських мостів навантажувача.

  6. Простий ТО. Оптимальне розташування основних вузлів механізмів дозволяє безперешкодно проводити ТО. Відкритий доступ до систем дозволить заощадити час і кошти на ремонтних роботах.


Навантажувачі цієї моделі затребувані серед власників як малого, так і великого бізнесу, що цінують час, якість і надійність. Для отримання інформації про можливості придбання спецтехніки торгової марки SEM, зверніться до фахівців компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин