укр

Про компанію

Особливості бульдозерів SEM816

Бульдозери - логічний, послідовний крок у розвитку бренду SEM корпорацією Caterpillar. Порожню нішу недорогих, але якісних бульдозерів у продуктовій лінійці групи Caterpillar зайняла модель SEM816 з гідростатичною трансмісією. 

Розробка нових бульдозерів йшла під контролем інженерів Caterpillar, які застосували весь свій віковий досвід і технології.

maxresdefault (5).jpg

Трансмісія

Бульдозери SEM побудовані на базі двоконтурної автоматичної гідростатичної трансмісії світового рівня. 1 насос і 2 гідромотори ходу аксіально-поршневої конструкції дозволяють домогтися неймовірного тягового зусилля у 28.5 тонни. Гідростатична трансмісія з двома незалежними контурами робить бортові абсолютно незалежними, що дозволяє:

  • здійснювати поворот під навантаженням без втрати тягового зусилля;
  • розвертатися на місці;
  • плавно регулювати швидкість в діапазоні 0 - 10 км/год без просадки обертів двигуна, що приводить до меншої витрати палива та збільшення загального ресурсу двигуна.

sem816_03.jpg

Комфорт роботи

Управління бульдозером здійснюється за допомогою двох зручних джойстиків виробництва Caterpillar, ручки акселератора і педалі деселератора. Зручна кабіна гексагональної форми забезпечує оператору покращений огляд під час роботи. Широкі двері та компактний дизайн внутрішніх елементів дозволяють потрапляти всередину і вибиратися з кабіни з максимальним комфортом. Приладова панель зручна та не перевантажена, покази легко зчитуються, а при несправності сигнал на панелі приладів дублюється звуковим супроводом. Збільшена кількість фар освітлення дозволяє з комфортом працювати у темряві.

За детальною інформацією телефонуйте на гарячу лінію компанії «Цеппелін Україна» за номером: 0 800 300 350.


Завантажуйте каталог техніки SEM з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

до всіх новин

інші Новини

31.07.2020

Переваги ущільнювачів ґрунту SEM
дізнатись більше

28.07.2020

Зведення насипів за допомогою автогрейдерів SEM
дізнатись більше

24.07.2020

Переваги сервісних контрактів на технічне обслуговування
дізнатись більше

21.07.2020

Котки SEM – відмінне рішення для ущільнення ґрунту
дізнатись більше
перейти до всіх новин