Про компанію

Особливості техніки виробництва SEM

Устаткування SEM широко використовується в гірничодобувній сфері, на будівельних майданчиках, сільськогосподарських, комунальних та інших об'єктах в усьому світі. Китайська спецтехніка SEM відрізняється широким застосуванням передових технологій і багатофункціональністю. Зносостійкість матеріалів і високий рівень контролю всіх стадій виробництва техніки гарантують максимально тривалий експлуатаційний період в найбільш складних умовах.

Спецтехніка SEM включає в себе:

  • гусеничні бульдозери;
  • фронтальні навантажувачі;
  • автогрейдери;
  • дорожні катки.

Гусеничні бульдозери SEM

Бульдозери SEM оснащені надійними потужними двигунами, як з точки зору економії, так і з точки зору екологічності. Крім того техніка має чудову шумоізоляцію, що робить її придатною до експлуатації в міських умовах. Ефективне застосування ходової частини з системою електронного керування забезпечує надійне і безперебійне функціонування трансмісії. До техніко-експлуатаційних особливостей бульдозерів SEM також відноситься зручна кабіна оператора з системою захисту оператора від бруду, звуків і вібраційних коливань. Ергономічність інструментів управління, висока швидкість відгуку на команди і точність роботи техніки дозволяє досягти тривалої працездатності оператора протягом усього робочого дня.

Фронтальні навантажувачі SEM

Машини відомі своєю відмінною маневреністю і швидкістю роботи, які доповнюються легкістю і зручністю керування. Маючи чудовий баланс високої потужності і паливної результативності, техніка є дуже затребуваною в самих різних областях.

Так, навантажувач може використовуватися на будівництві і в кар'єрах, в сільському господарстві і на лісозаготівлях, в процесі виконання дорожніх маніпуляцій і в інших сферах. Фронтальні навантажувачі SEM є надійними помічниками при розчищенні, планування території, а можливість установки допоміжного спорядження, істотно збільшує спектр робіт, які здатні здійснювати фронтальні навантажувачі SEM.

Автогрейдери

Китайські автогрейдери SEM мають окремі вузли і комплектуючі деталі знаменитих світових брендів, що наділяє машин чудовими техніко-експлуатаційними характеристиками. Потужні двигуни відрізняються високою ефективністю пального і низьким рівнем вмісту шкідливих компонентів у вихлопних газах. Модернізована охолоджувальна система забезпечує якісну експлуатацію машини в широкому температурному діапазоні від -40 ° С до +50 ° С. Встановлена на передній конструкції рами, кабіна оператора характеризується високим рівнем комфорту і чудовим оглядом робочої площі, а електрогідравлічне керування дозволяє досягти легкості і точності позиціонування робочої техніки.

Дорожні котки

Китайські дорожні катки торгової марки SEM поєднують в собі ідеальні технічні властивості і чудову якість виробництва. Дорожні котки поєднують в собі кращі конструктивні рішення і відмінну міцність і надійність функціонування всіх складових деталей. Цього вдалося досягти завдяки величезному досвіду китайського виробника в сфері розробки і створення будівельної спецтехніки.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин