укр

Про компанію

Переваги фронтальних колісних навантажувачів

Будь-які роботи сільськогосподарської та будівельної сфери діяльності не обходяться без участі фронтального колісного навантажувача. Даний вид транспорту сьогодні застосовується всюди не тільки в будівельній сфері, але й для різних землерийних і кар'єрних робіт.


Особливості та різновиди фронтальних навантажувачів

Дана машина використовується з метою укладання, а також навантаження і розвантаження будь-яких видів вантажів. Така техніка оснащена спеціальними ковшами, які здійснюють функцію захоплення матеріалу. Виходячи з різновиду захоплення, машини класифікуються на вилочні й ковшові. Перший варіант передбачає захоплення вантажу за допомогою вил, другий пересуває вантаж, задіюючи для цієї мети ківш.

Плюси фронтальних колісних навантажувачів

Головна перевага колісних навантажувачів полягає в їх підвищеній мобільності. Ці машини універсальні і дозволяють вирішувати відразу кілька завдань, як навантажувальних, так і транспортних. Завдяки величезній швидкості руху вдається дуже швидко пересуватися між різними об'єктами в межах однієї робочої зони. Всього цього досягти вдається протягом одного дня за умови роботи лише одного оператора. Крім цього, дані машини відрізняються відмінною маневреністю.


Рекомендації по підбору фронтального навантажувача

Все залежить від того, які цілі ви переслідуєте, і які завдання буде виконувати навантажувач. Відповідно, вибирати необхідно виходячи з технічних характеристик навантажувача.

Щоб забезпечити хорошу економію ресурсів при експлуатації навантажувача, слід віддати перевагу моделям з великою продуктивністю і низькою витратою палива.

Необхідний уважний огляд шин навантажувача, при цьому варто звернути увагу скільки відділів в гідророзподільника навантажувача. Також дуже важливий параметр - потужність і вантажність навантажувача, важливим фактором є обсяг ковша і величезне значення має витрата палива.

до всіх новин

інші Новини

19.01.2021

Що таке система Cat® Product Link?
дізнатись більше

15.01.2021

Прибирання снігу за допомогою автогрейдера
дізнатись більше

12.01.2021

Як продовжити термін експлуатації гусениць?
дізнатись більше

08.01.2021

Відеоогляд котка з гладким вальцем SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин