Переваги та особливості нових автогрейдерів SEM 915 та SEM 917
04.09.2020
Компанія SEM поповнила свій модельний ряд. Так, на початку літа 2020 стартував випуск двох моделей автогрейдерів SEM915 і SEM917.
Малогабаритність і маневреність
Ці моделі являють собою машини невеликого розміру шириною менше 2,5 м. Вони відрізняються більшою маневреністю при виконанні певних опцій в порівнянні з більш габаритними версіями. Крім того, вони дозволяють оптимізувати логістику.
Конструкція і зовнішній вигляд
Автогрейдери відрізняються сучасним дизайном і володіють конструктивними характеристиками, які дають можливість виконувати точне грейдерування при будь-якому напрацюванні техніки.
Поворотний круг з внутрішнім зачепленням і поворотними зубами закріплюється до поворотної рами за допомогою 4 сталевих черевиків. Для зниження вартості володіння в автогрейдерах застосовані фторопластові витратні пластини, які кріпляться між черевиками, поворотним кругом і безпосередньо між самим поворотним кругом і тягової рамою. Завдяки цьому рішенню вдалося зменшити знос металевих складових.
Ви можете нівелювати люфт, який може виникнути в процесі експлуатації. Дана маніпуляція проводиться за допомогою регулювальних пластин і болтів. При сильному зносі буде досить просто замінити фторопластові деталі. Так, механізм автогрейдерів нових моделей SEM915 і SEM917 забезпечує підтримання високої точності робіт на протязі всього експлуатаційного періоду.
Кабіна з покращеною оглядовістю
Для підтримання високої продуктивності роботи і точності виконуваних дій потрібно забезпечити високий рівень комфорту, щоб робочий процес і втома не впливали на якість грейдерування. Це завдання вирішує кабіна оператора, яка встановлюється на фронтальній рамі автогрейдера. Такий пристрій дає можливість оператору бачити обидва краї відвалу в будь-якій позиції фронтальної рами навіть при роботі в позиції «крабовий хід».
Комфортна і містка 4-вугільна кабіна з панорамними вікнами гарантує максимальну видимість, а за допомогою обігрівального обладнання та систем кондиціонування вдається створити комфортні умови для роботи при будь-якій погоді.
Гідравлічна система і ефективність пального
Гідравлічна система з закритим центром і зворотним зв’язком по навантаженню дає можливість одночасного виконання декількох функцій. Система задіює аксіально-поршевий насос і систему компенсації тиску Caterpillat PPPC. Швидкість здійснення робочих опцій залежить лише від нахилу важеля управління.
Гідравлічні розподільники знаходяться точно під важелями управління системою. Це забезпечує мінімізацію ходу, зниження люфту і зменшення сприйнятливості гідравліки.
Аксіально-поршневий насос відрізняється високою паливною продуктивністю за рахунок того, що ефективність регулюється виходячи з навантаження в системі. Якщо жодна опція гідравліки не використовується, насос виводить планшайбу в нейтральну позицію, майже припиняючи подачу мастила в систему і знімаючи навантаження з двигуна. Це дозволяє зменшити витрату пального.
Коефіцієнт технічної готовності
Коефіцієнт технічної готовності є показником, що впливає на продуктивність. Чим менше техніка знаходиться в простої, тим вище цей показник. Він повністю залежить від якості обладнання і часу, який потрібен для проведення регламентних робіт.
Для збільшення надійності і КТГ машини встановлюють тандемний візок особистого виробництва SEM з підвищеними інтервалами технічного обслуговування. Вони виконуються один раз в 2 000 мотогодин і передбачають маніпуляції по зміні мастила всередині тандемів та заднього моста, а також перевірці рівня зносу гальмівних накладок. Разом з тим необхідність в щоденному змазуванні повністю відсутня.
На автогрейдери SEM встановлюють гальма з пневмогідравлічним приводом – два абсолютно автономних контури. Якщо один з цих контурів вийде з ладу, другий буде в робочому стані. Дане рішення робить машини ще більш надійними в плані безпеки для оператора і оточуючих осіб.