Про компанію

Підсумки «АГРО-2018». Техніка від компанії «Цеппелін Україна»: успішні рішення для вашого бізнесу

Агровиробники давно звикли до того, що компанія «Цеппелін Україна» - офіційний дистриб'ютор сільськогосподарської техніки багатьох всесвітньо відомих брендів - щорічно дивує новими цікавими інноваційними рішеннями. Тому завжди з нетерпінням чекають агропромислової виставки, яка традиційно проходить літніми днями в столиці і є плацдармом для інновацій від компанії.

Так, в рамках міжнародної агропромислової виставки «АГРО-2018» компанія «Цеппелін Україна» демонструвала, крім сільськогосподарської техніки, універсальну техніку SEM.


У сільському господарстві завжди потрібно щось перевезти, навантажити, або перевантажити. Також виникає необхідність профілювати поверхні, будувати і вирівнювати дороги, переміщати сипучі матеріали. 

Для таких робіт компанія «Цеппелін Україна» пропонує надійну спецтехніку SEM: фронтальні навантажувачі та автогрейдери.

    

Ідеальне співвідношення ціна/якість

Техніка SEM для сільського господарства відповідає особливим вимогам до надійності, економічності і високої продуктивності. На виставці «АГРО-2018» фахівці представили фронтальні навантажувачі SEM 636D і SEM 656D.

Фронтальний навантажувач SEM 636D - є малим фронтальним навантажувачем і характеризується розрахунковою вантажопідйомністю 3 000 кг при власній масі в 10 133 кг. Дана модель відрізняється високою маневреністю і швидкістю роботи при одночасній простоті управління. Завдяки компактним розмірам, машина може працювати в умовах обмеженого простору.


Фронтальний навантажувач SEM 656D - важкий навантажувач масою 17 000 кг і вантажопідйомністю 5 000 кг. Дана модель володіє прекрасним балансом високої потужності і паливної ефективності, а також збільшеним об'ємом ковша - 3,0 м³.

Навантажувачі SEM стануть надійними помічниками для захоплення і переміщення насипних вантажів, підйому і переміщення їх зі складу (штабеля, купи, бурти тощо) в транспортні засоби, при складуванні зерна на зерносховищах.Різноманітність навісного обладнання (широкий асортимент ковшів і вил) робить навантажувачі SEM універсальними.

Автогрейдер SEM 919 - ефективний в застосуванні при профілюванні поверхні, плануванні земляного полотна дороги, будівництві грунтових і гравійних доріг, вирівнюванні доріг, розрівнюванні і переміщенні грунту, щебеню та гравію.

Рішення для вашого бізнесу

Прагнете бути успішними? З компанією «Цеппелін Україна», яка пропонує високопродуктивну, надійну і сучасну техніку, Ваше господарство досягне нового рівня! «Цеппелін Україна» пропонує агровиробникам вигідні програми лояльності з придбання техніки. Телефонуйте: 0 800 300 350.


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин