укр

рус

Про компанію

Поради як вибрати фронтальний навантажувач

Поради як вибрати фронтальний навантажувач

Фронтальний навантажувач - універсальна техніка, яка знайде застосування на самих різних об'єктах і сферах діяльності: на будівництві і в кар'єрі, в сільському господарстві та ін. Дане обладнання є незамінним для розчищення, при плануванні території, а можливість монтажу допоміжного обладнання, істотно збільшує спектр робіт, який може виконати навантажувач.

Для того, щоб техніка була по-максимуму корисна для підприємства, її доцільно грамотно вибирати.

В процесі вибору фронтального навантажувача для певних завдань, спочатку слід спиратися на технічні особливості, такі як:

  • вантажність
  • об’єм ковша
  • можливість установки допоміжних споряджень.

Так, наприклад, для робіт в фермерської діяльності та на компактних будівельних об'єктах цілком достатньо невеликого навантажувача. Тут пріоритетне значення має діапазон навісних систем, з яким може взаємодіяти дане обладнання. Для серйозних умов експлуатації, величезне значення має потужність пристрою і об’єм ковша. Адже в цьому випадку необхідно взаємодіяти з великими обсягами досить важкого матеріалу.

Техніка для промислових чи комунальних цілей

Навантажувачі промислового типу можуть функціонувати беззмінно протягом багатьох годин. Як правило, дані моделі машин пересуваються по V-, L- або Y-подібній траєкторії і відповідають за виконання завдань по завантаженню / розвантаженню. Варіанти комунальних навантажувачів характеризуються ще більшою маневренністю і можуть здійснювати ширший спектр функцій. Навантажувачі функціонують на холостому ході, на протязі тривалого часу можуть стояти з вимкненим запалюванням, і вести розкопки.

image
image

З урахуванням області експлуатації обладнання і намічених цілей, підбирається оптимальна модифікація транспорту, після чого підбирають робочі параметри техніки.

Типорозмір

З метою економної витрати коштів доцільно знайти оптимальне співвідношення між мінімальною витратою матеріалів і високим рівнем продуктивності фронтального навантажувача. При цьому вкрай важливо спочатку підрахувати вагу переміщуваних матеріалів і обсяг робіт за зміну. Багато споживачів помиляються при виборі навантажувача невеликого розміру з метою економії. Але це сприяє зворотному ефекту, оскільки техніку доводиться оснащувати ковшем більшого обсягу, що далеко не найкращим чином впливає на запас ресурсів.

Основні критерії при підборі моделі навантажувача:

  • вантажність: 3-6 тонн;
  • об’єм ковша 1,4 - 5,5 м³;
  • потужність;
  • витрати пального.

Додаткові поради щодо вибору

До придбання фронтального навантажувача слід звертати увагу на його шини, на тип трансмісії. Необхідно обов'язково проаналізувати масу і кількість відділів в гідророзподільнику. Ці критерії істотно відбиваються на якості роботі. При наявності допоміжного обладнання і функцій навантажувач буде справжньою багатофункціональною технікою. З метою здійснення робіт зі зведення доріг будуть корисні щітки і снігоочисники, а із землеустрою фрези і щелепні відвали.

до всіх новин

інші Новини

21.09.2021

Основні переваги малогабаритних автогрейдерів SEM
дізнатись більше

17.09.2021

Огляд переваг фронтального навантажувача SEM 660D
дізнатись більше

14.09.2021

Що привело до створення першого бульдозера?
дізнатись більше

10.09.2021

Головні переваги сервісу від Цеппелін Україна
дізнатись більше
перейти до всіх новин