Про компанію

Переваги китайських бульдозерів SEM

Китайська спецтехніка SEM - відмінне рішення для ряду завдань, вирішення яких не вимагає дорогих, надпотужних і точних машин. Бульдозери SEM відрізняються високою надійністю, до якої звикли власники Cat®, але при цьому їх вартість знижена в рази.


Переваги китайської спецтехніки:

  • Простота і легкість в експлуатації - важлива відмінність бульдозерів китайських виробників. Вони невибагливі, не вимагають особливих умов роботи і обслуговування. Витрати при експлуатації мінімальні. Проблем при підборі запчастин не виникає. Їх завжди можна знайти на складі офіційного дилера, компанії "Цеппелін Україна", або доставити на замовлення в найкоротші терміни. Ціни на запчастини істотно нижче європейських чи японських.

  • Репутація виробників китайських бульдозерів SEM бездоганна - продукція компанії користуються заслуженою довірою і повагою покупців. Наявність гарантійного та післягарантійного обслуговування від компанії "Цеппелін Україна" дає можливість легко усувати проблеми. Наявність у виробника всіх сертифікатів якості - підтвердження рівня продукції.

  • Комфортні умови для роботи фахівця - вище середнього: мінімальний рівень шуму і вібрації в кабіні, відмінний огляд, підігрів і кондиціонування, простота і зручність управління.

  • Низька витрата палива навіть при максимальних навантаженнях - важливий фактор в умовах кризи і постійно зростаючих цін на паливо.

  • Вигідні умови фінансування (кредит і лізинг). В даний момент можлива покупка техніки в лізинг в гривні, що особливо вигідно в умовах нестабільного курсу.


Таким чином, покупка китайських бульдозерів SEM окупається дуже швидко і виявляється набагато рентабельніше. Дізнайтеся більше про переваги придбання китайської спецтехніки за номером 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин