Про компанію

Переваги системи нівелювання TRIMBLE®

Системи нівелювання TRIMBLE® - спосіб управління та контролю щодо будівельної спецтехніки, що дозволяє не тільки оптимізувати графік роботи транспорту, а й збільшити такі показники, як швидкість і точність проведених робіт.

Застосування GPS, ультразвукових і лазерних нівелірів дозволяють уникнути простоїв і поліпшити продуктивність.

Будівництво доріг і майданчиків вимагає чіткого підходу до організації робочого процесу, а також неухильного дотримання стандартів. Це надійна основа, що є запорукою якості споруджуваного об'єкта.

  

Системи нівелювання: види

TRIMBLE® представляє величезний вибір систем нівелювання - як стаціонарного типу, так і додаткової техніки, яка контролює процес будівництва від ескізу до закачування катком асфальту.

На початковому етапі за допомогою Trimble® Business Center Heavy Construction Edition створюється ескіз-проект, який представляє собою тривимірний макет.

Інші системи автоматизованого нівелювання, адаптовані до установки на грейдер або каток, допоможуть виконати роботи з належною точністю, розрахувавши навіть оптимальне ущільнення грунту і коефіцієнт її просідання.

GCS900 Trimble® 3D — система, призначена для заміни старого покриття на нове. Вона встановлюється на дорожні фрези, що допомагає ліквідувати нерівності і недоліки полотна.

PCS400 Trimble® 2D вирішує завдання укладання асфальту, контролюючи фіксовану величину шару. Встановлюється на асфальтоукладальник.

PCS900 Trimble® 3D являє собою систему, розроблену для роботи в нестандартних ситуаціях. Наприклад, для укладання асфальту зі змінною величиною шару в умовах складного ландшафту.

Переваги систем нівелювання

Використання сучасних приладів значно підвищує якість об'єкта, а крім того, спрощує робочий процес з мінімальними витратами.

Крім цього, існує ще кілька причин, чому варто використовувати системи нівелювання TRIMBLE®.

  1. Використання сучасних технологій. Можливість створення макета в об'ємному зображенні.
  2. Системи розроблені спеціально для роботи в складних умовах: перепади температур, високі навантаження, пил.
  3. Системи самостійно проводять розрахунок витрат ресурсів і матеріалу.
  4. Використовуючи сучасну техніку, замовник виходить на новий етап конкурентоспроможності.
  5. Надійні прилади здатні скоротити простої і додаткові витрати.


Системи нівелювання TRIMBLE® - ваш незамінний помічник у будівництві. Адже від якості і точності проведених робіт багато в чому залежить успіх всього підприємства.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин