Про компанію

Робоче устаткування фронтальних навантажувачів

Робоче устаткування фронтальних навантажувачів

Одноковшові навантажувачі фронтального типу використовують в сфері транспортного будівництва з метою складування розпушеного ґрунту і кускових кам'яних продуктів в бурти, для навантаження сипучих і кускових продуктів з буртів в техніку, розподілу дорожньо-будівельних матеріалів тощо. Також вони здатні виконувати і незначні обсяги земляних маніпуляцій. Одноковшові навантажувачі фронтального типу відрізняються різновидом робочої техніки, ходовим обладнанням, методом повороту і типорозміром. Робоча техніка стрілових машин включає в себе просторовий стріловий пристрій, який однією віссю закріплений на передній частині рами машини, а середньою частиною спирається на штоки гідравлічних циліндрів опускання / підйому стріли.

Безпосередньо самі гідравлічні циліндри спираються на конструкцію рами. На консольному кінці стрілового пристрою шарнірно фіксується ківш, нахил якого можна легко змінити за допомогою 1-2 гідравлічних циліндрів за допомогою важільного механізму нахилу ковша. У Z-пристрої точка опори ковша розташована між точками докладання зусиль, що гарантує підвищене зусилля на кромці ковша. В Н-пристрої точка опори важеля розташована з однієї частини від точок прикладання сил, за рахунок чого він отримав підвищений кут закидання ковша. Ущільнення шарнірних кріплень важільних пристроїв і стріли повинні добре тримати мастило і виключати попадання пилу і бруду всередину. Це дозволяє продовжити експлуатаційний термін шарнірів і зменшити трудомісткість ТО.

Традиційні ковші з прямою кромкою застосовують з метою транспортування піску, гравію і глинистого ґрунту. Також такі пристрої можуть бути обладнані двосторонньою ріжучою кромкою, яка виробляється з високоміцної сталі. Щелепними ковшами вдається збільшити висоту відвантаження і вирівняти ґрунт пошарово, а також планувати покриття, захоплювати сипучі вантажі. Щелепи машин обладнані додатковими гідравлічними циліндрами, тому навантажувач повинен мати спеціальний контур. Для взаємодії з великим каменем застосовують високоміцні ковші, оснащені прямокутною або прямий кромкою. Ковші, що відрізняються просторістю, використовуються при відвантаженні тріски, сміття, вугілля та інших вантажів. Ґратчасті козирки важких і легких пристроїв не заважають оператору при роботі і дають можливість контролю процесу наповнення ковша. В арсеналі змінної техніки сучасних навантажувачів фронтального типу також є вилочні захвати, кранові стріли, підмітальні щітки і асфальтові різаки.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин