Про компанію

SEM 656D – багатозадачний колісний навантажувач

maxresdefault.jpg

Навантажувачі SEM 656D мають відмінно збалансовані потужність й енергоефективність, модель підходить для експлуатації в найрізноманітніших сферах промисловості та на об'єктах господарського призначення.

Двигун

Низькообертовий силовий агрегат на 220 кінських сил має динамічне охолодження і робить техніку в рази ефективніше. Оновлений фільтр попереднього очищення пального прибирає воду, домішки, захищає елементи паливної системи. Очищувач повітря сприяє надійності робочих операцій техніки в будь-яких умовах.

Система гідравліки

Гідравліка являє собою поліпшену, чутливу до навантаження систему з потоком потужності, що розділяється. Завдяки продуманій конструкції з встановленими в гідросистемі насосами, час робочого циклу техніки зменшується, а продуктивність навпаки - зростає.

Робоча зона водія

У просторому, зручному салоні з хорошим оглядом додатковий комфорт забезпечують водієві зсувні вікна, кондиціонер, регульоване сидіння. Завдяки ергономічному джойстику навантажувач простий в управлінні, а робочі дії реалізуються з високою точністю. Панель приладів відрізняється багатофункціональністю та широкою інформативністю.

f9b5de01b7bf1798cf3fc14cb00d595f (2).jpg

Ходова частина

Многовальна КП включає продумані основні деталі, що підвищує надійність. Висока тяга на 1-ій передачі та висока швидкість на 2-ій передачі допомагають роботу зробити більш ефективною, а стабільність і безпеку гарантує перемикач зчеплення. Мости, розроблені і виготовлені Caterpillar, в рази збільшують продуктивність функціонування машини навіть у складній робочій обстановці.

Продумана система охолодження 

Дана система в звичайному виконанні сприяє нормальній роботі машини, коли температура навколишнього повітря досягає 43 ˚С, а додаткова система - до 50˚С. Всі радіатори розміщені в зоні амортизаторів і вони захищають вузли від вібрацій при необхідності.

Конструкція, що відрізняється міцністю

Щоб служба всієї конструкції була тривалою, інженери розробили її, використовуючи FEA (моделювання, засноване на принципах математики), і проводили тестування за принципом OMSA. Ківш навантажувача, виконаний за запатентованою схемою, місткий і просто завантажується. Конфігурація ковша дозволяє легко засипати матеріали з різними властивостями, не даючи їм злипатися або спресовуватися.

orenda-navantazhuvach--pogruzchik--sem-656d-photo-d433.jpg

Зручне обслуговування

Зони змащування розташовані так, що час технічного обслуговування помітно скорочується. Тиск у вузлах гідросистеми вимірюється через стандартизовані порти. Зовнішній вхід повітряної системи легкодоступний, як і моторний відсік, до якого можна дістатися через решітку на капоті. Обслуговування гідротрансформатора спрощує те, що він розташований окремо від КП.


Детальніше про фронтальний навантажувач SEM 656D: https://sem-ua.com/lp/c-sem/

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

Порівняння фронтальних навантажувачів: https://sem-ua.com/lp/compare-loaders/

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин