Про компанію

SEM 656D - модернізований "бестселер"

Більше 70% всієї продукції, що поставляється в країни СНД техніки SEM - це фронтальні навантажувачі. Фронтальний навантажувач SEM 656D - це прямий наступник проданого в СНД в кількості кілька сотень одиниць 650B (його виробництво було припинено в 2015 році).

656D - навантажувач масою 17 100 кг. Його вантажопідйомність становить 5 т, об'єм ковша - 3 куб.м.


Ківш - патент Caterpillar

На машину встановлюється ківш підвищеної місткості серії Performance, дизайн якого був запатентований компанією Caterpillar. "Форма ковша дозволяє засипати матеріал таким чином, щоб він не злипався, не спресовувався і легко вивантажувався. Тільки лише за рахунок цього рішення наповнюваність ковша збільшилася на 10%", - розповідають технічні фахівці компанії SEM.


Елементи трансмісії

Один з найбільш важливих компонентів будь-якої спецтехніки - елементи трансмісії. На дану машину встановлюються мости власного виробництва SEM. Опціонально вони можуть оснащуватися гальмами мокрого типу або диференціалом підвищеного тертя.

Трансмісія - многовальна. Це теж відмінність від конкурентів, багато з яких використовують планетарну коробку, де є лише дві передачі вперед і одна назад. У даній же машині в розпорядженні оператора чотири передачі переднього ходу і також чотири - заднього.


Об'єднання двох гідропотоків

Дана машина унікальна тим, що на ній стоять два гідравлічних насоса разом з клапаном пріоритету: один - шестерінчатий, другий - аксіально-поршневий. Другий тип - рідкість для китайської техніки. Аксіально-поршневий насос "йде" на рульове керування, але коли воно не використовується, клапан пріоритету об'єднує два гідропотоки в одну лінію і направляє їх на робочий орган. Відповідно, підвищується виривне зусилля (до 178 кН) і знижується швидкість гідравлічного циклу (до 9,3 с).


Ознайомтеся з лінійкою навантажувачів SEM в розділі Фронтальні навантажувачі

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин