укр

рус

Про компанію

SEM 922 - надійний універсальний автогрейдер

Автогрейдер сконструйований так, що при необхідності його можна оперативно обладнати необхідними пристроями й адаптувати під різні операції.

original.jpeg

Автогрейдер SEM 922 має модуль контролю якості робочих операцій. За рахунок цього він відрізняється високим ступенем міцності вузлів, деталей та елементів, а також довгостроковою експлуатацією. Крім цього розробники, конструюючи машину, застосували кілька інновацій, забезпечивши її відмінними технічними можливостями та зберігши доступну ціну техніки.

У чому полягають переваги моделі:

Двигун. Машина оснащена двигуном SDEC SC9D220G2. Він може створювати крутний момент до 920 Нм, розвиваючи потужність до 220 к. с. Робоча ємність силового агрегату - 8,8 літра, але він дуже економічно використовує пальне. Склад вихлопів відповідає стандарту Stage II. Система охолодження агрегату відрізняється високою ефективністю, вона забезпечує стабільність функціонування двигуна при температурі навколишнього середовища від -40 ° до + 50 ° С.

Універсальність. Машина під час продажу може комплектуватися навісними пристроями різного призначення. Конструкція передбачає оснащення сніжним крилом, яке може служити 3-м торцевим відвалом і розпушувачем. Головний відвал виконаний з високовуглецевої сталі. Пристосування має ширину 4,3 м, висоту 0,6 м - це дає можливість отримувати відмінні результати по продуктивності.

Гідравліка. SEM 922 оснащений гідравлікою з фірмовими деталями (CAT), завдяки чому забезпечується плавна і точна робота.

Салон. На даній моделі автогрейдера на фронтальній рамі встановлена ​​кабіна з гарним оглядом робочого майданчика. Легке, зручне керування всіма вузлами і додатковим обладнанням забезпечується ергономічно виконаними елементами управління та електрогідравлічним приводом.

Система гальм. Якісна система гальмування оснащена пневмогідравлікою робочого гальма та пневматикою стоянкового гальма. Таке рішення є гарантією впевненого гальмування при різних робочих режимах.

sem922_awd_02.jpg

Сервіс

Компанія Цеппелін Україна, реалізуючи автогрейдери, надає клієнтам їх технічний та інформаційний супровід на повний термін експлуатації. Детальніше про ремонт автогрейдерівhttps://sem-ua.com/services/


Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/
Порівняння автогрейдерів: https://sem-ua.com/lp/compare-graders/
до всіх новин

інші Новини

20.01.2022

Огляд двигуна та трансмісії навантажувача SEM 636D
дізнатись більше

18.01.2022

Рекомендації щодо проведення ТО фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

14.01.2022

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів
дізнатись більше

11.01.2022

Ківш Cat® Performance на моделі SEM 656D в дії!
дізнатись більше
перейти до всіх новин