укр

Про компанію

SEM - бренд Caterpillar

Компанія Shandong Engineering Machinery Co. Ltd, що спеціалізується на виготовленні колісних навантажувачів, бульдозерів, автогрейдерів та іншої техніки, яка відома під брендом SEM, у 2008 році стала дочірнім підприємством Caterpillar. Через 6 років SEM повністю перейшла у власність Caterpillar. Оскільки SEM - значимий гравець Caterpillar, налагоджені особисті канали збуту, розроблений план розвитку торгової марки, маркетинговий план та організована надійна технічна підтримка.

SEM Catterpillar

Під брендом SEM на ринку представлені колісні навантажувачі невеликих і середніх розмірів, ущільнювачі ґрунту вагою 18 - 22 тонн, автогрейдери середнього розміру, бульдозери гусеничного типу, а також ущільнювачі закладки відходів, які використовуються комунальними підприємствами Китаю і безліччю ринків, що розвиваються по всій земній кулі.

Моделі техніки SEM характеризуються неперевершеною якістю і надійністю, вони не просто відповідають промисловим нормам, а навіть багато в чому перевершують їх. Продукція ідеальна для цільових споживачів компанії, які орієнтовані на початкову ціну покупки, а не на сукупну вартість володіння.

Loader SEM 656D

У Китаї техніка доступна до продажу через мережу, яка налічує понад 60 дилерів SEM, що перебувають у власності місцевих бізнесменів. За межами Китаю продукція продається тільки через провідних дилерів Cat, але при цьому має автономний центр, свій унікальний імідж і підрозділи. Серед основних ринків експорту SEM такі країни, як Африка, СНД, Індія, Близький Схід, Латинська Америка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон.

Застосовуючи у процесі розробки техніки принципи та технологічну спадщину компанії Caterpillar, розробники SEM пропонують продукцію, яка відрізняється високою якістю, а також доступністю і надійністю, простотою експлуатації та обслуговування. Разом з тим забезпечується миттєва підтримка, що допомагає клієнтам побудувати міцний фундамент подальшого успіху.

до всіх новин

інші Новини

25.09.2020

Мехобробка та відновлення деталей спецтехніки з надточним верстатом Rottler EM105H
дізнатись більше

25.09.2020

Огляд покращених компонентів навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

22.09.2020

Характеристики та зручність застосування автогрейдера SEM 919
дізнатись більше

18.09.2020

Особливості ущільнення асфальту за допомогою котка
дізнатись більше
перейти до всіх новин