Про компанію

SEM представляє нові колісні навантажувачі вантажопідйомністю 5 і 6 тонн

Завод Caterpillar у Цинчжоу оголошує про розширення лінійки машин, що поставляються в країни Євразії під брендом SEM. Новими моделями стануть колісні навантажувачі SEM 658D і SEM 668D вантажопідйомністю 5 і 6 тонн відповідно.

1567499904214619.png

В удосконаленій конструкції машин врахований більш ніж 50-ти річний досвід SEM у розробці, виробництві, маркетингу та експлуатації колісних навантажувачів. Також встановлені трансмісія Caterpillar і ківш підвищеної продуктивності, виконаний за запатентованою технологією компанії.

  • Збільшення тягового зусилля на 11% завдяки автоматичній трансмісії з функцією швидкого зниження передачі, оптимізованій роботі гідротрансформатора та дизельного двигуна.
  • Паливна економічність забезпечується оптимізованою системою подачі масла трансмісії, вентилятором охолодження на електромуфті E-fan та аксіально-поршневим насосом в системі рульового керування і робочої гідравліки.
  • Захист ROPS/FOPS, що вбереже оператора у разі падіння на кабіну робочого матеріалу або перекидання.
  • Комфорт: чудова оглядовість, низький рівень шуму в кабіні, сидіння преміум класу з можливістю регулювання у 3 напрямках.

6f5b464c6f6e180221ff022d5bb66d46.jpg

Навантажувачі SEM 658D і SEM 668D стануть надійною відповіддю для компаній, що займаються обслуговуванням доріг, тунелів, аеропортів, розробкою кар'єрів, виробництвом продукції сільського господарства, перевантаженням лісу. Ці 5-ти та 6-ти тонні машини призначені для ефективного виконання важких робіт, де немає часу на простій і базову продуктивність.

Про компанію Caterpillar

Вже понад 90 років компанія Caterpillar Inc. демонструє стійкий прогрес і сприяє позитивним змінам на всіх континентах. Клієнти звертаються до Caterpillar за допомогою у розвитку інфраструктури, енергетики та природних ресурсів. Компанія Caterpillar, обсяг продажів і виручка якої у 2017 році склали 45,462 млрд доларів, є провідним у світі виробником будівельного та гірського устаткування, дизельних і газових двигунів, промислових газових турбін і дизель-електричних локомотивів. Продукція компанії представлена ​​в трьох основних сегментах - будівельна галузь, видобуток корисних копалин, енергетика і транспорт, а також надаються фінансові та супутні послуги.

SEM668Dnew (1).jpg

Про бренд Caterpillar - SEM

Заснований у 1958 році завод SEM (Shandong Engineering Machinery) більше 50 років виробляє колісні навантажувачі. У 2008 році він став на 100% дочірнім підприємством компанії Caterpillar, а у 2013 році компанія SEM була перейменована в Caterpillar Qingzhou Ltd.

SEM став одним із брендів Caterpillar, покликаний підтримати замовників у таких галузях як будівництво, видобуток корисних копалин, сільське господарство. На заводі в Цинчжоу виробляються як колісні навантажувачі, дорожні катки, автогрейдери та бульдозери SEM, так і комплектуючі для дорожніх машин, робочі інструменти та навантажувачі Cat 950 GC.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин