Про компанію

Що необхідно знати про бренд SEM

Що необхідно знати про бренд SEM

Керівник відділу SEM Caterpillar Євразія, А. Тумановский, поділився інформацією про бренд і про те, які види техніки найбільш затребувані серед покупців.

- Яке число моделей техніки SEM було вироблено з моменту початку офіційних поставок?

- Навантажувачі фронтального типу - найпопулярніші в Євразійському регіоні. У 2018 їх відсоток у загальній кількості обладнання, яке поставляється в наші країни, склав 74%. За показниками на кінець липня - 75. Техніка дуже популярна в таких промислових сферах, як будівництво доріг, зведення житлових і комерційних об'єктів, діяльність в кар'єрах і сільському господарстві. Устаткування SEM офіційно поставляється в регіоні брендом Caterpillar з 2008 року. За підсумками на 2021 рік у нас експлуатується близько 4000 одиниць техніки.

- Які моделі користуються найбільшою популярністю?

- Перш за все, варто відзначити моделі SEM 636D, SEM 655D, - колісні навантажувачі, а також SEM 922 - автогрейдери з повним приводом і бульдозери SEM 816 D. У окремих ділянках Євразійського регіону моделі бульдозерів SEM 816 особливо затребувані.

- Які плюси перерахованої техніки. Як ви вважаєте, чому саме вона користується популярністю серед покупців?

- У наш нелегкий з точки зору економіки час дане обладнання є ідеальним інструментом для реалізації цілей: мінімальні початкові вкладення (що актуально для невеликих підприємців, які займають невелику нішу на ринку Євразії) в комплексі з достатньою продуктивністю і легкістю техніки. Домогтися цього вдалося завдяки досвіду виробництва і створення будівельної техніки бренду Caterpillar. Відповідно, за допомогою машин SEM вдається повернути інвестиції максимально швидко.

- Наскільки сильно відбилося підвищення ПДВ на кінцеву ціну техніки? Чи будуть в подальшому коригуватися ціни на обладнання?

- Звичайно, факт підвищення ПДВ не міг не відбитися на вартості ввезеної техніки. У ситуації, що склалася ми пропонуємо нашим клієнтам індивідуальні рішення, враховуючи лояльні умови фінансування або вигідний лізинг, версії збільшення гарантії, пакет запчастин для технічного обслуговування. Все це обговорюється з офіційними дилерами SEM. Крім того, було зменшено мито на гусеничні бульдозери з 44,65% до 18,5%. При проведенні незалежного дослідження було підтверджено відсутність демпінгу з нашого боку.

- Сьогодні відзначається істотний приріст китайського обладнання на сучасному ринку. Що ви робите для того, щоб вистояти цю конкурентну боротьбу?

- Дійсно, наш ринок дуже приваблює китайців. Саме тому рівень конкуренції неймовірно високий і виробник Caterpillar регулярно модернізує свій продукт в даному сегменті, відповідаючи мінливих запитам ринку. Так, всі моделі, які поставляються в наш регіон, оснащені надійними системами захисту від перекидання ROPS / FOPS. У традиційній версії наша техніка обладнується ковшем підвищеної продуктивності, запатентованих брендом Caterpillar.

За допомогою багатовальних КПП SEM вдається економити пальне в процесі експлуатації та тривалих перегонів обладнання. Збільшення випробувального полігону Caterpillar в Цинчжоу в червні 2019 стало ще однією новою сходинкою, яка є доказом постійного вдосконалення Caterpillar в максимальній підтримці бізнесу по всій Землі. Новий майданчик допомагає інженерам конструкторського бюро і виробничій групі SEM оперативно тестувати техніку, прискорювати виробництва продукту і збільшувати якість. SEM відповідальний за свої зобов'язання: пропозиції оптимальних невибагливих в плані обслуговування і продуктивних машин для щоденної експлуатації.

-Ключова мета SEM як масштабного проекту?

- Наша мета максимально проста і зрозуміла: ми повинні в повній мірі задовольнити запит клієнта, пропонуючи йому надійні та ефективні рішення, за допомогою яких він зможе прийти до успіху.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин