укр

рус

Про компанію

Що привело до створення першого бульдозера?

Що привело до створення першого бульдозера?

Першою ланкою в ланцюжку відкриттів, які і привели до створення бульдозера, був відвал. Саме цією машиною людство користувалось з давніх часів, зводячи будинки і здійснюючи різні роботи на землі. Його конструкція нагадувала собою рамою з металевим лезом, яку штовхала перед собою упряжка мулів або коней. Тому можна безпомилково стверджувати, що відвал створив народ.

У 1770 році англо-ірландський політичний діяч, а також винахідник Річард Лоуелл Еджуорт запатентував свою розробку гусеничного рушія. Його можна сміливо назвати прабатьком гусеничного ходу.

І лише в 1914 за виробництво машини серйозно візьметься Бенджамін Холт, який займався створенням гусеничної стрічки з використанням парового двигуна. Однак його дітище було безуспішним і не привело до бажаного. У той час, коли Холт бився, як риба об лід над цією головоломкою, англійська компанія Хорнсбі вже отримала патент на виробництво цієї конструкції, яка називалася Caterpillar track. Гусениця включала в себе окремі ланки. Автором даного творіння був винахідник і керівник Хорнсбі, Девід Робертс.

Але відкриття гусеничної стрічки не принесло успіху його творцеві. У нього не було замовлень на виготовлення. Він продав свій патент Холт, у якого вийшло запустити його у виробництво.

Після якогось часу Холт використовував у своїй техніці бензинові двигуни. Коли йшла Перша світова, він тверезо оцінив можливості машини і дав її армії для озброєння і транспортування важких пристосувань в складнодоступних місцях.

Хто ж перший пов'язав відвал з гусеничним трактором? На цю тему і до цього дня ведуться затяті дискусії. Встановити правду в цьому нелегкому питанні дуже важко. Різні джерела називають різні імена.

У бульдозера з'явився гусеничний хід вже в 20-х роках 20-го століття. Однак першою машиною керували вручну, кожен раз виставляючи кут нахилу.

Однак в 1925 р. Caterpillar пробує створити перший в світі бульдозер на гідравлічному управлінні. Але спроба зазнає невдачі й в машині, як і раніше продовжують застосовувати систему лебідок, кабелів і тросів.

У 1931 році була випущена перша машина з дизельним двигуном і лише в 1935 вдало було впроваджено модернізацію під виглядом відвалу на гідравліці.

Наступним і одним з найбільш ґрунтовних проривів в області виробництва техніки стало створення гідротрансформатора – пристрою, який служить для передачі та перетворення крутного моменту від двигуна до коробки передач.

Дана розробка була вдало апробована в 1940 році на легковому транспорті, що в подальшому дозволило і виробникам важкого будівельного транспорту впровадити цю інновацію в своє виробництво.

В майбутньому бульдозер буде тільки поліпшуватися, знаходячи ще більшу силу, габарити, форму.

Сучасні моделі вражають нашу уяву своїми колосальними можливостями і являють собою одні з найбільш популярних будівельних машин в усьому світі.

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин