укр

рус

Про компанію

Що таке система Cat® Product Link?

Що таке система Cat® Product Link?

Cat® Product Link – пристрій віддаленого контролю, який застосовується для управління парком техніки.

Інформація передається по стільниковому та супутниковому зв'язку за допомогою системи VisionLink, що дозволяє отримувати звіти про стан і працездатності техніки, а також здійснювати картографування і спростити управління парком.

Технічні пристосування і підписка на VisionLink – це основні складові головного набору при постачанні цілого ряду техніки, яка може експлуатуватися як для обладнання Cat®, так і для змішаних парків.

Відмінності функціонування

Технічні пристосування встановлені в систему машин і мають тісний контакт з електронною технікою управління, що забезпечує енергопостачання і контроль таких компонентів, як двигун, система гідравліки чи коробка передач.

Інформація про те, що відбувається і діагностичні коди, а також детальна інформація про мотогодини, паливну витрату й інші технічні дані передаються в надійний інтернет-додаток. Інструменти системи, їх з’єднання з конструкцією машин і гнучка система створення звітності надають результативність управління технікою незалежно від часу й місця.

VisionLink: детальний опис

Швидкий і зручний спосіб перегляду даних забезпечується додатком VisionLink на базі Trimble.

Інформація, яка надається з вашого обладнання, дозволяє зрозуміти її функціонал, стан і рівень продуктивності. Двигун інформує про час роботи, простої, витрати пального, часу пуску, зупинці. Від систем, оснащених електронним управлінням надходять відомості про те, що відбувається і діагностичні коди.

Варіанти для змішаних парків техніки

Cat® Product Link – система, яка є важливою частиною техніки, нарівні з двигуном і коробкою передач. Крім того, величезні можливості цієї технології забезпечують її застосування в цілях управління повністю всім парком техніки в незалежності від марки і моделі. Відомості про обладнання контролюються за допомогою однієї захищеної програми, що виключає необхідність експлуатації різних додатків з різними функціями.

VisionLink є дітищем компанії VirtualSite Solutions, - власність Caterpillar і Trimble. Система відповідальна за створення рішень, які дозволяють власникам змішаних парків ефективно управляти технікою, досягаючи разом з тим зниження експлуатаційних витрат і підвищення продуктивності виходячи з витрат пального та технічного обслуговування.

Додаток VisionLink забезпечує можливість власникам техніки різних виробників використовувати рішення, що надаються Trimble.

до всіх новин

інші Новини

21.09.2021

Основні переваги малогабаритних автогрейдерів SEM
дізнатись більше

17.09.2021

Огляд переваг фронтального навантажувача SEM 660D
дізнатись більше

14.09.2021

Що привело до створення першого бульдозера?
дізнатись більше

10.09.2021

Головні переваги сервісу від Цеппелін Україна
дізнатись більше
перейти до всіх новин