укр

рус

Про компанію

Техніка Cat® і SEM будує дороги України

12 квітня було відновлено будівництво південної об'їзної траси навколо Дніпра - робочі приступили до другої черги ремонту дороги. Будівельні роботи проводить компанія "Автомагістраль-Південь".

«Автомагістраль-Південь» - лідер українського ринку будівництва автодоріг і давній партнер Цеппелін Україна. Компанії співпрацюють вже більше 13 років.

В автопарку підприємства широкий спектр кращої дорожньо-будівельної техніки Cat®: автогрейдери моделі 120К, асфальтоукладальник 255F, ресайклер RM 500, колісні екскаватори М315 і М317, гусеничний екскаватор 336D, фронтальний навантажувач 950 GC, екскаватори-навантажувачі 428F2 і колісні міні-навантажувачі 246D з необхідним навісним обладнанням. Є також якісна китайська техніка SEM – автогрейдери і фронтальні навантажувачі.

     

«Ми будуємо дороги на сучасному обладнанні, яке використовують провідні міжнародні будівельні компанії. Використовуємо сучасні технології, матеріали, техніку. У нас найбільш професійна і досвідчена команда фахівців. Це дозволяє гарантувати якість нашої роботи, яка відповідає всім міжнародним стандартам», - сказав генеральний директор «Автомагістраль-Південь» Микола Тимофєєв.


17 травня, в рамках візиту до Дніпропетровської області, Президент України Петро Порошенко відвідав будівництво об'їзної дороги навколо Дніпра. Глава держави обговорив всі деталі з губернатором Дніпропетровської області Валентином Резніченко та представниками служби автомобільних доріг в області.

«В області кілька пріоритетних напрямків. Ці напрямки становлять: будівництво чи капітальний ремонт дороги з Дніпра до Києва. Це те, про що роками мріяли жителі області і за 26 років так і не дочекалися. Сьогодні перший прорив, перші 12 кілометрів повинні бути добудовані в цьому році, в повному обсязі виділено фінансування, за напрямами і обсягами, на які є проектна документація», - заявив Петро Порошенко.


Радник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Юрій Голік зазначив, що перший етап будівництва - зведення шляхопроводу, - практично завершено. «За під'їзди і з'їзди з цього обходу відповідає найбільша дорожньо-будівельна компанія в нашій країні - «Автомагістраль-Південь». Що це дасть області? Це дасть рівну дорогу від Дніпра до Запоріжжя і від Дніпра до столиці», - сказав Юрій Голік.

За словами генерального директора «Автомагістраль-Південь» Миколи Тимофєєва, ремонт дороги закінчать до кінця року: «В цьому році ми здамо 12 кілометрів автомобільної дороги Н31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Побудована дорога дозволить підвищити комфорт водіїв і пасажирів, які подорожують з Києва до Дніпра і навпаки. Крім того, ведуться будівельні роботи на обході Дніпра і ремонт автомобільної дороги Н08 Дніпро-Запоріжжя».

    


до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин