укр

рус

Про компанію

У чому полягають основні переваги спецтехніки SEM?

У чому полягають основні переваги спецтехніки SEM?

Щорічно бренд SEM підвищує свою популярність у всьому світі. Техніка широко використовується в сільському господарстві, будівельній та гірничодобувній галузях. Модельний ряд торгової марки включає в себе бульдозери, автогрейдери, котки та навантажувачі.

Багатофункціональне обладнання SEM характеризується рядом плюсів. Деякі моделі є єдиними в своєму роді за кількома технічним критеріям і робочим властивостями. У чому ж полягають основні переваги бренду?

1. Надійність

SEM виробляє виключно надійні машини з застосуванням передових рішень. Спеціалізована техніка використовується виключно в умовах складних критичних чинників: складний температурний режим, ковзаючі поверхні, складнодоступні дороги тощо. Висока якість даного обладнання підвищує продуктивність операторів і дозволяє оптимізувати процес виробництва.

Машини експлуатуються в самих різних областях діяльності. Наприклад, навантажувачі використовуються в сфері торгівлі, будівництві та виробництві. Функціонал машин можна розширити за допомогою допоміжного обладнання.

2. Економічність

Техніка SEM являє собою розумне співвідношення ціни і якості. Машини даної марки коштують на порядок дешевше аналогів виробників з Європи, але абсолютно нічим не поступаються за технологічними характеристиками, а іноді перевершують по універсальності та рівню комфорту. SEM акцентує увагу на якості та розширенні функціоналу машин.

Витрати при експлуатації також невеликі. Технології SEM припускають розумне співвідношення витрат на комплектуючі для ремонтування, допоміжні пристрої та витрату пального. Запасні деталі можна замовити безпосередньо з заводу, що послужить чималою економією.

3. Комфорт

Для оператора спецтехніки комфорт має пріоритетне значення. Основна комплектація майже всіх моделей включає в себе системи опалення та кондиціонування, а ергономічна конструкція робочого місця оператора забезпечує можливість для створення досить комфортних умов.

Візитною карткою SEM можна по праву назвати людський фактор. Спецтехніка SEM затребувана серед професіоналів, які віддають перевагу надійності та багатофункціональності поряд з розумною ціновою політикою товару і його технічного обслуговування.

до всіх новин

інші Новини

26.02.2021

Огляд навісного обладнання SEM для фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

23.02.2021

Огляд особливостей лісової конфігурації бульдозера SEM 816
дізнатись більше

19.02.2021

На яких етапах прокладання асфальту використовуються котки?
дізнатись більше

16.02.2021

Детальний відеоогляд автогрейдера SEM 919
дізнатись більше
перейти до всіх новин