Про компанію

Умови роботи бульдозерів SEM

Категорія бульдозерів SEM складається з двох моделей: 816D і 822D, але для них є п'ять різних варіацій, що дозволяє використовувати техніку в самих різних галузях промисловості.

Будівельна та дорожня галузь

Як правило, бульдозери SEM використовують в будівельних і дорожніх сферах. Ці бульдозери користуються величезною популярністю в даній області.

Бульдозер SEM 816D

Незалежно від виду комплектацій, техніка оснащена системою гідростатичного приводу на електронному управлінні, що гарантує тягове зусилля 280 кН і 350 кН. Ще одним істотним плюсом бульдозерів SEM є управління ходом і відвалом за допомогою джойстиків. Маневреність досягається завдяки здатності обертання гусениць в противообертанні. Крім того, моделі мають функцію круїз-контроль, яка дозволяє зберігати налаштування швидкості.

До головних точок обслуговування забезпечений оперативний доступ, а підтримуючі ролики не мають необхідності в технічному обслуговуванні. Кабіна працює на системах ROPS і FOPS в штатній комплектації.

Лісова галузь

Бульдозер SEM 816D

Щоб прокласти лісові дороги, перемістити ґрунт, викорчувати пні та інше, бульдозери надаються в комплектації FR. Вони також оснащені надійним захистом від великих сучків і т.д. Є можливість установки заднього розпушувача або гідравлічної лебідки. Технологія охолодження бульдозера може комплектуватися допоміжними засобами захисту від проникнення зайвих предметів у радіатор.

Вугільна галузь

На електро- і залізнодорожних станціях, складах і портах машини стикаються з продуктом низької щільності, разом з тим повітря надмірно запилене. Специфіка роботи полягає в експлуатації в нічний і темний час і переміщення по бетонних конструкціях. Варіація СН задає ці умови: бульдозери мають кабіну з захистом від пилу і спеціальний вугільний відвал.

Бульдозер SEM 822D

Крім того, машина може бути оснащена допоміжним освітленням, повітряним фільтром тонкого очищення і черевиками з потрійним ґрунтозацепом. Для взаємодії з легкозаймистим матеріалом передбачена можливість установки протипожежної системи.

На болотистій місцевості

Бульдозери можуть працювати і на болотистих поверхнях. Для цього використовують варіацію LGP. В даному випадку тиск на ґрунт у моделі 816D одно 31,5 кПа, у 822D - 39 кПа. Гусеничний ланцюг включає в себе 42 і 45 черевиків, а відвал занурюється на глибину 470 і 600 мм.

Бульдозер SEM 822D LGP

На смітниках

З метою розчищення сміттєвих полігонів передбачений відвал WH. Техніка обладнана захистом опорних ковзанок і кінцевою передачею від проникнення сміття.

Бульдозери SEM 822 WHA

В пустелях

Для експлуатації на піщаному ґрунті, використовується варіація DS. Робота таких бульдозерів проводиться на м'якому хиткому ґрунті в умовах піщаних вітрів. З метою запобігання передчасного зносу деталей, конструкція передбачає вдосконалений захист двигуна, ущільнення кабіни і рухового відсіку.

Крім того, машини можуть оснащуватися ходовою частиною Apex, яка передбачає черевики шириною 950 або 1050 мм.

Бульдозер SEM 822D


до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин