укр

рус

Про компанію

Ущільнювач ґрунту SEM 520. Продуктивність. Надійність. Ергономіка

Модель SEM 520 оснащена двигуном потужністю 129 кВт, який відповідає екологічним стандартам Stage 2, і має експлуатаційну масу 20 000 кг. У тандемі з двигуном працює гідростатична трансмісія та гідравлічна вібросистема, що дозволяє досягати високої потужності та зниження витрат пального.

520_002.jpg

На ущільнювачі ґрунту встановлена ​​технологія (патент Caterpillar), що збільшує термін служби вібраційного механізму, а відповідно знижує витрати на технічне обслуговування.


Особливості моделі:

  • Висока продуктивність. За допомогою важкого вальця, виконаного з 50-міліметрової сталі, машина ущільнює ґрунт швидше у порівнянні з котками інших виробників.
  • Надійність. Запатентована капсульна технологія вібрації забезпечує більш тривалий термін служби.
  • Зручна панель приладів. Вібропривід оснащений цифровим індикатором частоти коливань. Даний індикатор разом з 3-х рівневим блоком оповіщення дають можливість оператору в будь-який момент проводити контроль роботи машини.

520-sem.jpg


Параметри, що забезпечують переваги ущільнювача ґрунту SEM 520

Універсальність

Дану модель ущільнювача ґрунту можна використовувати на автошляхах, залізничному полотні, на льотному полі, на виробничих площах. Є можливість встановлення обичайки з ромбічними кулачками на валець, щоб ущільнювати зв'язний ґрунт. Обичайка з кулачками квадратної форми допомагає досягати максимальної продуктивності в роботі машини під час ущільнення напівзв’язного ґрунту.

Продуктивна робота

За рахунок важкого вальця (товщина 50 мм) ущільнення ґрунту здійснюється на 10-15% оперативніше, ніж у моделей-аналогів. Ефективна 3-х модульна система охолодження дозволяє котку SEM 520 вільно працювати при температурах повітря до 43 °C.

Надійність

Тривалість служби забезпечується капсульною системою вібрації. Застосування у закритій гідравліці компонентів світових стандартів також сприяє надійній роботі агрегатів і вузлів техніки. А КП, що має електронний блок управління, допомагає зробити експлуатацію котка простою і зручною.

Ергономічна панель приладів

Те, з якою частотою працює вібропривід, відображається на дисплеї цифрового індикатора. Панель управління оснащена 3-х рівневою системою сповіщень та індикатором швидкості обертання мотора.

N6bpyNT1U9tWQIqlDAWATjY3U2r0fs9IzAMO1rLY.jpeg

Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/

до всіх новин

інші Новини

13.10.2021

Вітаємо з Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

12.10.2021

Влаштування та експлуатація бульдозерів
дізнатись більше

08.10.2021

Відеоогляд спеціальної конфігурації навантажувача SEM 656D HL
дізнатись більше

05.10.2021

Конструктивні особливості дорожнього котка SEM 512
дізнатись більше
перейти до всіх новин