Про компанію

В чому відмінність типів гідросистем?

В чому відмінність типів гідросистем?

Гідравлічна система являє собою пристрій, який здатний перетворити мінімальне зусилля в максимальне із застосуванням для передачі енергії якоїсь рідини. Затребуваність гідравлічних систем обумовлена якістю їх роботи, надійністю і простотою конструкції.

Плюси гідравлічних систем в порівнянні з іншими способами передачі потужності:

  • простота пристрою. В основному, кілька складових гідравлічних систем в сукупності здатні замінити більш складні механічні зв'язки;
  • гнучкість. Гідравлічні елементи можуть розташовуватися з істотною гнучкістю. Замість механічних компонентів труби і шланги майже повністю усувають проблеми в роботі розташування;
  • плавність. Системи відрізняються плавністю і безшумним функціонуванням. Вібрації зведені до мінімуму;
  • управління. Контроль в широкому діапазоні швидкостей і сил легко реалізувати;
  • ціна. Високий рівень продуктивності з мінімальними втратами на тертя гарантує мінімальну ціну передачі потужності;
  • захист. Автоматичні клапани забезпечують надійний захист системи від поломок через перевантаження.

Гідравлічні системи класифікуються на два види: відкритий і закритий. Перший тип являє собою пристрої невеликої та середньої потужності. У більш складних систем закритого виду замість циліндра застосовується гідравлічний двигун. Рідина проникає в нього з насоса і знову повертається в магістраль.

Якщо на техніці застосовується система гідравліки з відкритим центром, шестерінчастим насосом або декількома насосами, то дана система буде функціонувати виключно на підвищених обертах.

Обсяг насоса постійний, а його продуктивність залежить від роботи двигуна. На невеликих оборотах потоку буде недостатньо для повноцінної роботи системи гідравліки. Система під'єднання золотників в розподільнику відрізняється послідовністю, тому потік йде в опцію, що знаходиться ближче до вхідних секції. Зрозуміло, про з'єднання опцій не може бути й мови.

Якщо техніка передбачає використання системи гідравліки з закритим центром і аксіально-поршневим насосом, то гідравліка буде функціонувати на всьому діапазоні оборотів.

Обсяг даного насоса змінний і працює він до того моменту, поки в системі не встановиться тиск, який потрібен для подолання навантаження і втрат.

Продуктивність насоса не настільки сильно залежить від швидкості обертання, тому будь-які маніпуляції здійснюються навіть на невеликих оборотах двигуна.

Якщо в машині є система з шестерінчастим насосом, тоді гідравлічна система буде функціонувати виключно на підвищених обертах. А якщо встановлена аксіально-поршнева система – то на будь-яких. Саме таку систему можна побачити на машинах SEM і CAT.

до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин