укр

рус

Про компанію

В яких сферах можна використовувати автогрейдери SEM?

В яких сферах можна використовувати автогрейдери SEM?

На будівельних об'єктах при спорудженні доріг і прибиранні трас від снігу пріоритетне значення мають автогрейдери. Ця багатофункціональна машина забезпечить Вам оперативне, точне планування території та її очищення, виконає профілювання ґрунтового і асфальтного покриття, а також створить насипи та укоси, перемістить і вирівняє сніг, ґрунт або сипучі будівельні продукти. Автогрейдери SEM можуть також застосовуватися для вирізання кюветів, профілювання покриття, створення виїмок і бічних укосів, додання їм поперечних або поздовжніх ухилів.

Крім того, автогрейдери SEM дозволять в максимально стислі терміни здійснити величезний спектр земляних маніпуляцій в складних дорожніх умовах, де необхідна підвищена тяга повного приводу і різнопланова робоча техніка.

Головним робочим пристосуванням автогрейдерів виступає грейдерний відвал з ріжучими лезами, встановлений на раму транспорту. При експлуатації він здатний опускатися і підніматися на необхідну висоту, і розвертатися в самих різних площинах.

image
image

За допомогою автогрейдерів SEM вдається вдало споруджувати ґрунтове покриття потрібної висоти і щільності, прокладати дорожню основу, здійснювати різноманітні планувальні та оздоблювальні маніпуляції або ремонтувати проїзди і будівельні об'єкти будь-якого ступеня складності.

Грейдери призначені для здійснення землерийно-профілювальних маніпуляцій в дорожній галузі будівництва на самих різних типах ґрунтів. Крім звільнення території від рослинності та інших об'єктів, які стають перешкодою для початку будівельних маніпуляцій, останнім часом крім аварійних подій і катастроф дуже стало актуальним видалення забруднених шарів ґрунту, в тому числі і тих, які піддаються радіації. Все це обумовлює потребу створення спеціального обладнання, здатного знімати верхні шари ґрунту, дробити і вантажити необхідну масу в транспорт з метою доставки на зону подальшої очисної переробки.

Автогрейдери є землерийно-планувальною технікою, яка використовується в складі комплексів машин для виконання землерийних маніпуляцій. Потужні і габаритні машини нерідко застосовуються і в якості землерийно-транспортних засобів при створенні землерийного покриття з формуванням насипів висотою до півтора метрів з бічних резервів.

Ззаду основної рами встановлюється двигун і кабіна управління. Рама шарнірно спирається на передню вісь і задні балансири з пневматичними колесами. Дана частина забезпечує автогрейдеру відмінні планувальні властивості, оскільки відвал розташований посередині її колісної бази.

до всіх новин

інші Новини

18.01.2022

Рекомендації щодо проведення ТО фронтальних навантажувачів
дізнатись більше

14.01.2022

Головні переваги використання гусеничних бульдозерів
дізнатись більше

11.01.2022

Ківш Cat® Performance на моделі SEM 656D в дії!
дізнатись більше

06.01.2022

Огляд переваг використання технології Trimble
дізнатись більше
перейти до всіх новин