укр

рус

Про компанію

В яких умовах можна експлуатувати бульдозери SEM?

В яких умовах можна експлуатувати бульдозери SEM?

Лінійка бульдозерів SEM складається з двох моделей: 816 і 822 D. Але для машин є п'ять пакетів різних опцій, що дозволяє використовувати обладнання в багатьох галузях промисловості. Розглянемо кожну комплектацію більш детально.

Будівельна і дорожня сфера

Левова частка техніки застосовується в будівельних і дорожніх компаніях. Варто зазначити, що обладнання вже встигло себе відмінно показати в даній області.

Незалежно від комплектації машини 816 і 822 D обладнані системою гідростатичного приводу з електронним типом регулювання, що забезпечує тягове зусилля 280 кН і 350 кН. Ще однією перевагою обладнання є те, що управління ходом і відвалом здійснюється за допомогою спеціальних джойстиків. Маневреності вдається домогтися завдяки тому, що гусениці можуть обертатися в противообертанні. Крім того, бульдозери обладнані опцією круїз-контроль: можна зберігати регулювання швидкості.

Машини агрегатований двигунами Weichai: 178 WD10G встановлений на модель SEM 816D, WD12 – на 822 D. Крім того, варто відзначити, що до головних вузлів обслуговування надається доступ, а підтримуючі ролики не потребують ТО. Крім того, кабіна оператора обладнана технологією ROPS, FOPS в штатній комплектації.

Лісова сфера

З метою зведення лісових доріг, переміщення ґрунту, видалення пнів, очищення території машини постачають в комплектації FR. Дана техніка оснащується захистом від великих сучків. Є можливість установки заднього розпушувача або гідравлічної лебідки. Система охолодження машини може бути оснащена допоміжними засобами захисту від проникнення зайвих предметів у радіатор охолодження.

image
image
Вугільна сфера

На електро- і залізничних станціях, складах і портах машинам доводиться взаємодіяти з матеріалом низької щільності. Разом з тим в повітрі є безліч пилу. Крім того, до нюансів роботи можна віднести використання в нічний час доби і переміщення по бетону. Комплектація СН повністю відповідає даним умовам: машини SEM обладнані кабіною з захистом від пилу і спеціальним вугільним відвалом.

Також техніка може бути оснащена допоміжним освітленням, повітряним фільтром тонкого очищення і черевиками з потрійним ґрунтозачепів. Для взаємодії з легкозаймистим продуктом передбачена можливість установки протипожежної системи.

У болотистих місцевостях

Техніка SEM може використовуватися в болотистих місцевостях – модифікація LGP, надана для країн Євразії. Тиск на ґрунт у машин 816 D становить 31,5 кПа, у 822 D - 39 кПа. Разом з тим гусеничний ланцюг включає в себе 42 і 45 черевиків. Відвал опускається на глибину 470 і 600 мм.

Звалища

З метою збирання полігонів бульдозери SEM агрегатовані відвалом WH, 6,8 м3 обсягом. У даній версії техніка оснащена захистом опорних котків і кінцевої передачі від проникнення сміття.

У пустелях

Для експлуатації на піщаному ґрунті машини випускаються в модифікації DS. Застосування такої техніки здійснюється на м'якому хиткому ґрунті з піщаними вітрами. Для попередження надмірного виходу з ладу радіаторів і лопатей вентилятора, пристрій бульдозерів SEM в версії DS передбачає кращий захист мотора, ущільнення робочого місця і рухового відсіку.

Опціонально машини можуть оснащуватися ходовою частиною Apex, яка передбачає черевики шириною 950 або 1050 мм.

до всіх новин

інші Новини

21.09.2021

Основні переваги малогабаритних автогрейдерів SEM
дізнатись більше

17.09.2021

Огляд переваг фронтального навантажувача SEM 660D
дізнатись більше

14.09.2021

Що привело до створення першого бульдозера?
дізнатись більше

10.09.2021

Головні переваги сервісу від Цеппелін Україна
дізнатись більше
перейти до всіх новин