укр

Про компанію

Котки SEM – відмінне рішення для ущільнення ґрунту

Котки SEM – відмінне рішення для ущільнення ґрунту

Всі ґрунтові вібраційні котки SEM оснащені місткими комфортабельними кабінами з захистом при перекиданні ROPS і системою кондиціонування.

Котки мають ексцентрикові капсульні вібромодулі Caterpillar. Механізм давно показав себе як безшумний і надійний. Право вибору частоти і амплітуди функціонування вібромодуля дає можливість забезпечення якісного здійснення величезного переліку маніпуляцій. Підбір оптимальної частоти здійснюється з робочого місця оператора за допомогою натискання однієї кнопки. Привід вібромодуля здійснюється за допомогою системи гідравліки.

Коток SEM 518 має мости з сухими дисковими гальмами і диференціалом обмеженого прослизання. Він також оснащений трансмісією на електрогідравлічному керуванні та 3-ма передачами переднього і заднього ходу. За допомогою даного різновиду трансмісії вдається перемикати передачі ходу без застосування зчеплення, яке потрібно лише для м'якого початку руху.

image
image

Котки SEM 510 і 512 оснащені мостами італійського виробника Comer з дисковими гальмами мокрого типу і диференціалом обмеженого прослизання. Привід функціонує за допомогою гідростатичної системи. Обидва двохшвидкісні аксіально-поршневі двигуни ходу обертаються від одного насоса ходу з механізованим керуванням продуктивністю.

Монтаж диференціалів з обмеженим прослизанням на ґрунтові котки SEM значно покращує їх прохідність і забезпечує можливість подолання значних кутів нахилу ущільнюваної поверхні.

За рахунок переднього бампера ґрунтового котка значно підвищується притискне зусилля вальця і є можливість установки скребків при застосуванні накладних кулачків на вальці, які також можуть бути вмонтовані опційно при замовленні машини.

до всіх новин

інші Новини

27.10.2020

Огляд гідростатичної трансмісії бульдозерів SEM 822D
дізнатись більше

23.10.2020

Вітаємо з Днем автомобіліста та дорожника!
дізнатись більше

23.10.2020

Які переваги багатофункціональних дорожніх котків SEM
дізнатись більше

20.10.2020

Історія створення бульдозерів
дізнатись більше
перейти до всіх новин