Про компанію

Використання системи Trimble® для будівництва доріг і земельних маніпуляцій

Використання системи Trimble® для будівництва доріг і земельних маніпуляцій

GPS, лазерні і звукові автоматичні системи для дорожньо-будівельного обладнання дають можливість автоматизації функціональності машин, підвищення швидкості і точності робіт.

Нинішні запити дорожнього будівництва припускають оперативне і точне виконання робіт підрядниками. Це має на увазі відсутність простоїв і переробок, а обсяг застосовуваних матеріалів - мінімальний для реалізації проекту.

Цеппелін Україна пропонує систему Trimble®, яка є ефективною і конкурентоспроможною. Неважливо, займаєтеся ви спорудою нової дороги або працюєте над ремонтування старої, система Trimble® забезпечить вам створення якісної конструкції, зниження витрат матеріалів і істотне поліпшення продуктивності. Чим частіше ви застосовуєте рішення Trimble®, тим ефективнішими для вас будуть дорожні роботи.

Trimble® включає в себе повний спектр дорожнього будівництва, починаючи з проектування і закінчуючи його завершенням; від ескізу до останнього проходу котка. Користуючись версією програмного забезпечення і спеціальною технологією 3D, вам можуть бути доступні оптимальні геометричні параметри для укладання або з самого початку або з вже існуючих шарів.

Ідеальні дороги беруть свій початок з належної підготовки основи і покриття ґрунту ще до того, як дорожній коток приступить до своєї роботи. Для зведення нових доріг в програмному забезпеченні передбачена ефективна тривимірна модель. Завдяки автоматизації управління вдається досягти виконання робіт з чіткою відповідністю з проектом і рівномірним ущільненням поверхні.

Позбавляйтеся від нерівностей і вад за допомогою GCS900 Trimble® 3D. Система PCS400 Trimble® 2D дає можливість легко вирішити задачу укладання асфальту з постійною товщиною шару. Система PCS900 Trimble® 3D забезпечує укладання зі змінною товщиною шару і ухилом, базуючись на цифровому тривимірному проекті.

Спорудження дорожнього полотна останнім завершує асфальтоукладальник. Ціна усунення похибок може бути дуже висока. При установці Trimble® CCS900 на ковзанках ви істотно зменшите вірогідність переробки робіт.

Система CCS900 виключає більший відсоток виконання робіт з укладання асфальту і забезпечує характеристики, тісно наближені до проектних. За допомогою неї вдається оптимізувати функціонування катка, економію пального і збільшити в рази рівень продуктивності робіт.

У будівництві доріг особливо важлива надійність, оскільки ви в будь-якому випадку втратите гроші. Неважливо, ви вибираєте доступні за вартістю або прості в експлуатації інструменти, техніка Trimble® створена таким чином, щоб витримати високі показники температури, бруду, ударів і коливань, іншими словами, - все, що є стандартом для дорожньо-будівельного обладнання. Якісна техніка мінімізує простої. А велика сервісна мережа гарантує оперативну і надійну підтримку.

Користуючись технологією Trimble® ви автоматично стаєте на найвищий рівень конкурентоспроможності, приходьте до бажаної продуктивності, і ставайте більш рентабельними.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин