Про компанію

Як автогрейдер SEM 919 забезпечує точне виконання робіт?

Рішення для точності робіт

Щоб домогтися точності виконуваних робіт і постійного зчеплення відвалу з поверхнею, було вирішено розподілити вагу. 30% ваги машини припадає на передню вісь, 70% - на центр заднього візка. Кабіна розташована на передній напіврамі, що дозволяє оператору бути в одній площині з робочим органом (стандарт для техніки світового класу). У SEM 919 перероблена кінематика підвіски: кут поперечного гойдання передньої осі становить 32 градуси, заднього візка - 25 градусів, хоча зазвичай цей показник у китайської техніки обмежений 15 градусами.

1368684902046.jpg

Виробник гарантує точність роботи системи нівелювання протягом усього терміну служби машини. Для цього на грейдері з'явилися спеціальні вставки на всіх елементах, які в результаті великих навантажень поступово починають "люфтить" (на кріпленні тягової рами, між поворотним кругом і тяговою рамою, на черевиках поворотного круга і т.д.). У разі появи "люфтів" оператор може або поміняти пластикову вставку, або підтягти її.

Легкість керування

Гідравліка - запатентоване рішення Caterpillar, повна назва - система пріоритетної пропорційної компенсації тиску. Виробник обіцяє високу чутливість органів управління, а крім цього - сумісність з будь-якою системою нівелювання.

1368684913953.jpg

Відвал обладнаний 7-позиційною кулісою, яка серед всіх китайців є тільки у них. Причина: в процесі проектування дуже складно обчислити кінематику і змусити всі елементи працювати правильно. Управління кулісою проводиться з кабіни. Крім цього, є можливість змінювати положення черевиків кріплення відвалу, тобто виносити відвал далеко за машину і регулювати його практично у всіх площинах.

Замість мостів Meritor - власна розробка

Нові машини комплектуються власною розробкою компанії. Відмовитися від загальноприйнятого серед китайських виробників рішення SEM змусили труднощі з обслуговуванням таких мостів і недостатні допустимі навантаження. "На Meritor на одній стороні знаходиться 6 тавотниць, і це все потрібно обслужити. Плюс, потрібно міняти масло, яке знаходиться в картері моста, кожні 1 000 мотогодин. Наш міст не має тавотниць зовсім, а масло змінюється через 2 000 мотогодин", - розповів представник компанії.

1368684941593.jpg

Все для оператора

Всі важелі управління знаходяться під рукою, сидіння оператора - регульоване, встановлений кондиціонер.

Розпушувач пропонується на вибір з 3 або 5 основними зубами, але можна поставити і 9-зубний кирковщик для обслуговування доріг. Також особливістю техніки SEM є функція плаваючого відвалу, яка особливо стане в пригоді при обслуговуванні доріг взимку: відвал під власною вагою повторює профіль дороги, і, рухаючись на великій швидкості, машина здатна зрізати всі спресовані нашарування снігу і льоду.

1368684962859.jpg

Ознайомтеся, також, з основними технічними характеристиками моделі SEM919 в розділі Автогрейдери.

Щоб отримати додаткову інформацію - зв'яжіться зі спеціалістами компанії Цеппелін Україна за телефоном 0 800 300 350.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин