Про компанію

Як автогрейдер SEM 919 забезпечує точне виконання робіт?

Приблизно ¼ всіх продажів SEM складають грейдери. Продуктова категорія машин складається з 3-х моделей, наймолодша SEM 919 важить 17700 кг.

sem919_02 (1) (1).jpg

Грейдер, що забезпечує максимально точне виконання робіт

Для досягнення точності виконання робіт і регулярного зчеплення відвалу з ґрунтом, було прийнято рішення про необхідність перерозподілу ваги. 30% маси машини припадають на передню вісь, 70% - центр заднього візка. Кабіна знаходиться на фронтальній напіврамі. Таке рішення забезпечує положення оператора в одній площині з робочою конструкцією. Фахівці приділили увагу також і кінематиці підвіски: тепер показник кута поперечного гойдання передньої осі становить 32 градуси, а заднього візка 30.

Виробник дає гарантію на точність функціонування системи нівелювання протягом всього експлуатаційного періоду. Для цього на грейдері були встановлені зносні вставки на всіх деталях, які внаслідок серйозних навантажень з часом починають «люфтити». Якщо так сталося, фахівець може або змінити або підтягти пластикову вставку.

Простота управління

Гідравліка є запатентованим рішенням Caterpillar. Гарантована висока чуйність органів управління і можливість роботи з будь-якою системою нівелювання.

Машина відрізняється 7-позиційної кулісою, якої немає у інших моделей. Регулювання здійснюється з кабіни оператора, можна також змінювати позицію черевиків з'єднання відвалу.

sem919_10.jpg

Власна інновація замість мостів

Модель оснащена власною розробкою. Проблеми в обслуговуванні змусили відмовитися від звичних мостів. В результаті розробка фахівців дозволяє міняти масло після закінчення 20 000 мотогодин.

Максимальний комфорт роботи оператора

Загальний дизайн конструкції ідентичний з моделлю Caterpillar 140 H. Всі важелі управління знаходяться в зручному доступі, фіксується сидіння водія, кабіна оснащена кондиціонером.

Розпушувач може мати 3 або 5 зубців за бажанням клієнта, також за запитом можна встановити кирковщик на 9-ть зубців, що обслуговує дороги в холодну пору року: під своєю масою відвал повторює поверхню дорожнього покриття, і переміщаючись з великою швидкістю, ліквідує всі затвердіння снігу і льоду.

SEM919a-2.jpg


Завантажуйте каталог техніки з цінами: https://sem-ua.com/lp/b-sem/
Порівняння автогрейдерів: https://sem-ua.com/lp/compare-graders/
Детальніше про моделі автогрейдерів SEM: https://sem-ua.com/products/avtogreydery/
до всіх новин

інші Новини

14.10.2022

З Днем захисників та захисниць України!
дізнатись більше

21.07.2022

Вся інформація про вашу машину в одному місці. SEM запускає корисний сервіс для клієнтів
дізнатись більше

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше
перейти до всіх новин