Про компанію

Як та де працюють бульдозери бренду SEM?

Як та де працюють бульдозери бренду SEM?

Модельний ряд бульдозерів SEM складається з двох моделей - 816D, 822D. Виробник надає машинам 5 пакетів різних опцій. Це дозволяє використовувати обладнання в багатьох областях.

Будівництво і зведення доріг

Більшість бульдозерів SEM використовується в будівельній та дорожній сферах. Ця техніка вже встигла себе добре показати на практиці.

Незалежно від типу моделі SEM816D і 822D обладнані системою гідростатичного приводу на електронному управлінні, яке забезпечує тягове зусилля 280 кН і 350 кН. Також одним із значних плюсів обладнання є управління ходом і відвалом, яке регулюється за допомогою джойстиків. Маневреність техніки досягається завдяки можливості пересування гусениць в противообертанні. Крім того, ці машини мають опцію круїз контроль, при якій оператор зберігає налаштування швидкості.

Бульдозери обладнані двигунами Weichai: 178-сильний WD10G використовується на бульдозері SEM 816D, WD12 – на 822D. Крім того, до головних точок обслуговування надано швидкий доступ, а підтримуючі ролики не потребують технічного обслуговування. Також варто відзначити, що кабіна обладнана системами ROPS і FOPS в стандартній комплектації.

Лісова сфера

Щоб прокладати лісові дороги, перевозити землю, викорчувати пні, прочищати територію, бульдозери SEM поставляються в комплектації FR. Така техніка має захист від великих сучків. Крім того, є можливість установки заднього розпушувача або гідравлічної лебідки. Система охолодження може бути укомплектована також додатковими інструментами захисту від проникнення зайвих предметів у радіатор.

image
image
Вугільна сфера

На електричних і залізничних станціях, вугільних складах і портах бульдозери взаємодіють з продуктом низької щільності. Разом з тим в повітрі міститься велика кількість пилу і бруду. Крім того, до нюансів роботи можна віднести використання в темний час доби і можливість переміщення по бетону. Модифікація СН повністю відповідає даним умовам: машини SEM обладнані кабіною захисту від пилу і вугільним відвалом.

Техніка може бути оснащена додатковим освітленням, повітряним фільтром тонкого очищення і черевиками з потрійним ґрунтозачепами. Для взаємодії з легкозаймистим продуктом передбачена можливість установки протипожежної системи.

Болота

Машини SEM можуть працювати і на болотистих зонах. Для країн Євразії передбачена модифікація LGP. При цьому тиск на ґрунт у машини 816D становить 31,5 кПа, у 822D – 39 кПа. Разом з тим гусеничний ланцюг включає в себе 42 і 45 черевиків, а відвал може опускатися на глибину 470 і 600 метрів.

Звалища

Для очищення полігонів у бульдозерів SEM є відвал WH об'ємом 6,8 м³ і 12,7 для моделі 822D WH. Техніка оснащена захистом опорних котків і кінцевої передачі від проникнення сміття.

Пустелі

Для функціонування на пісках бульдозери постачають в комплектації DS. Робота даної техніки відбувається на м'яких ґрунтах. Для запобігання швидкого виходу з ладу радіаторів і деталей вентиляторів, пристрій машин SEM в версії DS передбачає покращений захист двигуна, ущільнення кабіни і відсіку двигуна.

Бульдозери можуть бути оснащені ходовою частиною Apex, яка включає в себе черевики шириною 950 і 1050 мм.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин