Про компанію

Як уникнути забруднень при заміні компонентів?

Як уникнути забруднень при заміні компонентів?

При наявності персональної станції ТО є сенс почати контроль забруднення з правильного планування завдань. Кожен механік повинен розуміти важливість контролю забруднення і використовувати його в діяльності.

Дотримуйтеся елементарних порад:

  • підтримуйте чистоту підлог і робочої зони. Грамотним підходом до контролю буде регулярне миття і збереження порядку на поверхні верстатів, які не призводять до забруднення елементів і їх виходу з ладу;
  • визначте відповідальну особу. Для того, щоб забезпечити контроль забруднень необхідно обов'язково призначити відповідального працівника, який буде повідомляти підсумки виконаних робіт;
  • позбавлятися від пролитої рідини необхідно грамотно. Замість того, щоб насипати гранульовані продукти, які забруднюють навколишнє середовище, необхідно використовувати швабри і скребки;
  • забезпечте надійний захист здійснюваних дій. Закривайте всі ремонтовані деталі по завершенню робочої зміни.
Запобігання забруднень при заміні фільтра і гідравлічних рідин

Рідини Cat містять в собі домішки, які гарантують виключення забруднень. Крім усього іншого, вони містять в два рази більшу кількість цинку в порівнянні з простими засобами промислового типу, забезпечують якісний захист гідравлічних насосів і інших компонентів. Необхідно обов'язково розбиратися в тому, які саме домішки включають в себе робочі рідини.

Регулярно міняйте і фільтруйте робочі рідини в великих ємностях

Торгова марка Caterpillar підвищила інтервал заміни рідин близько 4000 годин, що вказує про дотримання конкретних вимог в плані контролю за рідиною. Рекомендуємо проводити заміну в розігрітому та змішаному вигляді. Також потрібно обов'язково пропустити її крізь фільтр.

Використовуйте кришки бочок, які щільно закриваються

Герметичні кришки не дозволяють потрапляти всередину ємності забруднюючих компонентів, присутніх в повітрі та інших шкідливих речовин. Рекомендуємо зберігати бочки в приміщенні.

Запобігання забруднень при приєднанні шлангів

У разі приєднання і зберігання шлангів доцільно дотримуватися запобіжних заходів, за допомогою яких можна гарантовано попередити засмічення.

Крім турботи про чистоту техніки необхідно також подбати про гідравлічну рідину. На засмічення і робочий термін складових компонентів впливає також і робоча рідина, а також її способи зберігання та переміщення. Можливість контролювання рівня забруднення також в разі зміни фільтра і робочої рідини.

Час від часу проводьте заміну фільтрів і робіть це акуратно

Міняти фільтри необхідно не рідше, ніж після закінчення 500 годин роботи техніки. Дуже важливо вміти зберігати нові фільтри та інші елементи упакованими безпосередньо до установки і акуратно позбавлятися від застарілих фільтрів.

При проведенні ТО системи використовуйте фільтри виключно високої якості

Використання невідповідних фільтрів може погіршити експлуатаційні властивості. Для заощадження чистоти системи і забезпечення відмінних експлуатаційних властивостей потрібна установка оригінальних фільтрів Cat для гідравлічних систем.

По закінченню ТО і ремонтних заходів необхідно використовувати високопродуктивні фільтри

Забруднюючі компоненти потрапляють в систему гідравліки в момент кожного розтину для здійснення ТО в процесі виконання ремонтних заходів. Рекомендуємо використовувати високоефективні фільтри Cat протягом 250 мотогодин після будь-якого контакту з системою. Проводити заміну цих фільтрів слід не пізніше ніж після закінчення 250 годин при включенні індикатора пропускної лінії.

до всіх новин

інші Новини

23.05.2022

Цеппелін долучився до Гуманітарного фонду Ferrexpo перерахувавши від Zeppelin International AG 10000 євро.
дізнатись більше

20.05.2022

Підтримуємо один одного!
дізнатись більше

03.05.2022

Дизельні генератори Cat® в наявності на складі!
дізнатись більше

24.04.2022

Зі святом Великодня!
дізнатись більше
перейти до всіх новин