Про компанію

Техніка SEM для сільського господарства

Техніка SEM для сільського господарства

Техніка для сільського господарства повинна відповідати особливим вимогам до надійності, економічності і високої продуктивності. Саме ці якості є запорукою успішного проведення всіх робіт в рослинництві і робіт в тваринництві.

Спецтехніка SEM володіє всіма зазначеними якостями, і, крім цього, є неперевершеним поєднанням ціни і якості машини. За доступною ціною аграрії можуть дозволити купити в автопарк підприємства потрібні машини, які не поступаються за своїми техніко-експлуатаційними характеристиками іменитим конкурентам.

Техніка SEM для сільського господарства Основні переваги

Фронтальний навантажувач SEM 656D HL

  Ємність ковша - 4,5 м³

  Висота вигрузки ковша (45°) - 3600 мм

  Подовжена стріла

Автогрейдер SEM 919

Вага — 17 640 кг

Ширина відвалу — 3 974 мм

Макс. глибина зрізу — 715 мм

Макс. нахил верхньої частини відвалу - вперед — 40°

Макс. нахил верхньої частини відвалу - назад — 5°

Фронтальний навантажувач SEM 656D HL - стане надійним помічником при складуванні зерна на зерносховищах, навантаженні зерна на автомашини, навантаженні буряків і кукурудзи, як на полі з буртів, так і на перевалочних пунктах у вагони.

Колісний навантажувач 656D HL відрізняється високою маневреністю і швидкістю роботи при одночасній простоті управління. Модель оснащена подовженою стрілою і більшою ємністю ковша - 4,5 м³ (на відміну від моделі SEM 656D).

Автогрейдери по праву вважаються одними з найбільш універсальних видів спецтехніки та готовими до виконання широкого спектру робіт, в тому числі в сільському господарстві.

Автогрейдер SEM 919 застосовують в таких роботах:

 • профілювання поверхні при плануванні земляного полотна дороги;
 • будівництво грунтових і гравійних доріг;
 • вирівнювання доріг місцевого значення;
 • планування щебеневого покриття доріг і майданчиків;
 • розрівнювання і переміщення на невеликі відстані грунту, щебеню та гравію.

Щоб дізнатися більше про техніку SEM для сільського господарства, зв'яжіться з представниками компанії Цеппелін Україна за номером 0 800 300 350. Наші фахівці дадуть відповідь на всі питання і підготують комерційну пропозицію з урахуванням особливостей вашого підприємства.

до всіх спеціальних пропозицій

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture