Про компанію

Знижки на запчастини до 35%

Знижки на запчастини до 35%
Пропонуємо знижки на запчастини до 35%

Точний перелік для Вашої техніки уточнюйте, будь ласка, у менеджера. Знижки не розповсюджуються на вартість сервісних робіт, які оплачуються окремо за тарифами компанії.

Замовити запчастини

При необхідності замовлення сервісних послуг або інспекції машини вартість та необхідний об’єм робіт уточнюйте у менеджера, який зателефонує Вам після підтвердження та обробки Вашої заявки.

Знижки застосовуються до роздрібної ціни. Знижки не додаються, в тому числі до знижок діючого договору на сервісне обслуговування; при оформленні застосовується більша знижка. Інформація не є договором публічної оферти. Кількість та асортимент запчастин і компонентів в певний період часу може бути обмежена. У виняткових випадках Цепелін Україна залишає за собою право змінювати або скасовувати пропозиції, що вказані на сайті в односторонньому порядку. Ціни вказані в гривні включаючи ПДВ. Термін дії спецпропозиції з 26.11.2020 до 31.12.2020, або поки акційні товари будуть в наявності. Якщо у вас виникли додаткові питання – звертайтесь будь ласка за номером 044-33-44-225 або zeppelin@zeppelin.ua

до всіх спеціальних пропозицій

ПОТРІБНА ДОПОМОГА?
НАШІ ФАХІВЦІ ПРОКОНСУЛЬТУЮТЬ ВАС!

picture